▪ Dveře
▪ Zakázková truhlářská výroba
▪ Kompletní realizace interiérů

» O nás

Firma Dorint-Lučany s. r. o. vznikla v roce 1996, kdy se z některých středisek firmy Dorint s. r. o. vyčlenilo několik samostatných právních subjektů podle oboru činnosti. Firma se zabývá atypickou truhlářskou výrobou nábytku a dveří a realizuje i dodávky interiéru "na klíč".
Od svého vzniku jsme realizovali řadu prestižních interiérů.
Mezi první zakázky patřila kancelář a sekretariát primátora města Liberce, dále pobočky peněžních ústavů v Liberci a okolí. Navrhovali a realizovali jsme interiér DÚSP Tloskov, za který jsme obdrželi prestižní ocenění "Interiér roku 1997". Ve stejném roce jsme realizovali interiér nově zrekonstruovaného Zastupitelského úřadu ČR v Bernu.
Po povodni v roce 2002 jsme zajišťovali obnovu Městské Knihovny v Praze na Mariánském náměstí.
Dále by ve výčtu akcí nemělo chybět sídlo Akademie Věd na Národní třídě v Praze, Domov důchodců Liberec Františkov, Hotel Ventana Štupartská ul. Praha, nový Magistrát města Liberec, butik Sergio Rossi v Pařížské ulici, butik Yanny Na Příkopě v Praze a Food Court v Plaza Liberec atd.
V současnosti se více zaměřujeme na individuální výstavbu RD a našim zákazníkům můžeme nabídnout komplexní řešení interiéru včetně koupelen a podlah nejen v Klientském centru v Liberci a Studio AXA, ale i v Klientském centru Dorint PHA, Vršovická 1d, Praha.
Dorint - Lučany s. r. o. © 2012